Personel ve Görevleri

YAPI İŞLERİ TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

GÖREVLENDİRME LİSTESİ

 

Sıra No

Adı Soyadı

Unvanı

Kadrosu

1

Ömer KÖSE

Yapı İşl. Tek.D. Bşk.

Daire Başkanı

Başkanlık Özel Kalemi

1

Ayten KAYKAÇ

Ziraat Teknikeri

Tekniker

Başkan Yardımcısı

1

Ahmet ÖZKÖSE

Daire Başkan Yrd.

Mühendis

Proje Şube Müdürlüğü

1

Ali Tevfik KURT

Şube Müdürü V.

Mühendis

                    Mimari Grup

1

Ümmühan SOLMAZ

Mimar

Mimar

2

Celil ÇELİK

Mimar

Mimar

3

Hakan DEMİRTAŞ

Mak. Tek.

Tekniker

                    Mekanik Grup

1

Süleyman AKARSU

Makine Mühendisi

Mühendis

2

Bilhan KARADENİZ

Makine Mühendisi

Mühendis

3

Bayram İZMİR

Mak. Tek.

Teknisyen

4

Ahmet ÖZCAN

Mak.Tek.Öğr.

Teknisyen

5

İlyas ULUDOĞAN

Memur

Memur

                    Elektrik Grubu

1

İbrahim KONUK

Elektrik Mühendisi

Mühendis

2

İbrahim ÇINAR

Elk. Tek.

Tekniker

Yapım Şube Müdürlüğü

1

Ramazan DEMİR

Şube Müdürü V.

Mühendis

                    Yapı Denetimi Bürosu

1

Ali Tevfik KURT

İnşaat Mühendisi

Mühendis

2

Süleyman AKARSU

Makine Mühendisi

Mühendis

3

İbrahim KONUK

Elektrik Mühendisi

Mühendis

4

Bilhan KARADENİZ

Makine Mühendisi

Mühendis

5

Erhan BAŞYİĞİT

İnşaat Teknikeri

Tekniker

6

Ahmet ÖZCAN

Sıhhi Tes. Tekns.

Teknisyen

7

İbrahim ÇINAR

Elektrik Teknikeri

Tekniker

8

Faruk YILDIRIM

Elektrik Teknikeri

Tekniker

9

Bayram İZMİR

Mak. Tek.

Teknisyen

                    Kesin Hesap İnceleme Bürosu

1

Ali Tevfik KURT

İnşaat Mühendisi

Mühendis

2

İbrahim ÇINAR

Elektrik Teknikeri

Tekniker

3

Faruk YILDIRIM

Elektrik Teknikeri

Tekniker

4

Bayram İZMİR

Mak. Tek.

Teknisyen

                    Arşiv

1

Necati Yakup ÜNALLI

Otomotiv Teknikeri

Tekniker

                    Taşınmaz Kayıt İşlemleri

1

Gürkan DÖNMEZ

Harita Teknikeri

Tekniker

Atölyeler Şube Müdürü

1

Ahmet ÖZKÖSE

Şube Müdürü V.

Mühendis

                    Mobilya Atölyesi

1

Yaşar GÜNAY

Ağaç İşl. Tek.

Tekniker

2

Mustafa KAYA

Ağaç İşl. Tekn.

Teknisyen

3

Recep ÇİÇEK

Hizmetli

Hizmetli

4

Sedat ÖZTÜRK

Marangoz

Daimi Sözleşmeli İşçi

5

Hüseyin KİPİR

Marangoz

Daimi Sözleşmeli İşçi

6

Hasan KISA

Marangoz

Daimi Sözleşmeli İşçi

7

Salih ÖZEL

Marangoz

Daimi Sözleşmeli İşçi

8

Burak KARAÇAMUR

Marangoz

Daimi Sözleşmeli İşçi

9

Bülent UÇAR

Marangoz

Daimi Sözleşmeli İşçi

                    Metal İşleri Atölyesi

1

Müslim Akil BİLGEN

Hizmetli

Hizmetli

2

Mehmet KÖSE

Demirci

Daimi Sözleşmeli İşçi

3

Hasan Hüseyin YILMAZ

Hizmetli

Hizmetli

İşletme ve Onarım Şube Müdürü

1

İbrahim KONUK

Şube Müdürü V.

Mühendis

                    İnşaat Grubu

1

Ahmet MANAV

İnşaat Teknikeri

Tekniker

2

Murat YÜKSEL

İnşaat Ustası

Daimi Sözleşmeli İşçi

3

Mustafa ÇAKIR

İnşaat Çatı Ustası

Daimi Sözleşmeli İşçi

4

Yusuf ÖZİLDAM

İnşaat Ustası PVC

Daimi Sözleşmeli İşçi

5

Aziz Güler

Boyacı

Daimi Sözleşmeli İşçi

5

Erkan DUMAN

Boyacı

Daimi Sözleşmeli İşçi

                    Elektrik Grubu

1

Adil KÖKKAYA

Elektrik Teknikeri

Tekniker

2

Hakkı SANIRLI

Elektrik Teknikeri

Tekniker

3

S. Selim MARAŞLI

Elektrik Teknikeri

Teknisyen

4

Ekrem BOZDAĞ

Elektrik Teknikeri

Sözl. Pers. 4/B

5

Hasan ERKUL

Elektrik Teknikeri

Sözl. Pers. 4/B

6

Hakkı APAK

Elektrik Teknikeri

Sözl. Pers. 4/B

7

İbrahim EFE

Elektrik Teknikere

Söz.Pers  .4/B

8

Mikail SELVİ

Elektrikçi

Daimi Sözleşmeli İşçi

9

İ. Hakkı TÜZÜNER

Elektrikçi

Daimi Sözleşmeli İşçi

10

Hüseyin ÖZYİĞİT

Elektrikçi

Daimi Sözleşmeli İşçi

                    İletişim ve Haberleşme Grubu

1

Necati Yakup ÜNALLI

Web Sayfası Sor.

Tekniker

Mekanik Tesisat İşletme ve Onarım Şube Müdürü

1

Süleyman AKARSU

Şube Müdürü V.

Mühendis

                     İş Makineleri

1

Bilhan KARADENİZ

Birim Sor.Mak.Müh.

Mühendis

2

Mehmet BİLGİR

Operatör

Sözl. Pers. 4/B

3

Muammer DÜLÜ

Operatör

Sözl. Pers. 4/B

4

Birol YILMAN

Ağaç Dik. Mak. Opr.

Daimi Sözleşmeli İşçi

5

Yılmaz AKDAĞ

Operatör

Daimi Sözleşmeli İşçi

6

Metin AKÇÖR

Kepçe/Grayder Opr.

Daimi Sözleşmeli İşçi

 

Hizmet Araçları

 

 

1

İlyas BATTAL

Şoför

Şoför

2

Kadir ARI

Şoför

Şöför

3

Hasan Hüseyin YILMAZ

Hizmetli

Hizmetli

                    Park ve Bahçeler Birimi

1

Halil EFE

Orman Mühendisi

Mühendis

2

İbrahim AYDOĞMUŞ

İnşaat Teknikeri

Tekniker

                    Mekanik Tesisat Grubu

1

Mehmet Ali KILIÇ

Teknisyen Yrd.

Teknisyen Yrd.

2

Necati Yakup ÜNALLI

Otomotiv Teknikeri

Tekniker

3

İlyas ULUDOĞAN

Memur

Memur

4

İbrahim KÜÇÜK

Mak. Teknisyeni

Sözl. Pers. 4/B

5

Hüseyin TEKİN

Mak. Teknisyeni

Sözl. Pers. 4/B

6

Hakkı TEKMEN

Tesisatçı

Daimi Sözleşmeli İşçi

İdari İşler Şube Müdürlüğü

1

Fatma ÇAKIR

Şube Müdürü

Şube Müdürü

                    Gelen Giden Evrak

1

Ümit MENAY

Memur

Memur

                    Personel İşleri

1

Mustafa BAYCAN

Met.İşl.Teknisyeni

Teknisyen

2

Recep TETİK

Hizmetli

Hizmetli

5

M.Ali TORUN

Temizlik Görevlisi

Daimi Sözleşmeli İşçi

6

Serdal KAYMAK

Temizlik Görevlisi

Daimi Sözleşmeli İşçi

                    Mutemetlik (Tahakkuk) İşleri

1

Fatma Çakır

Şube Müdürü

Şube Müdürü

                    Taşınır Kayıt Kontrol

1

Osman Nuri CENGİZ

Elektrik Teknikeri

Tekniker

2

Rıza AYDOĞDU

Bilgisayar İşlt.

Memur

İhale Takip Şefliği

1

Yüksel ÇETİNKAYA

Şef

Tekniker

                    İhaleli İşler Birimi

1

Mustafa ÜLGÜL

Elektrik Teknikeri

Teknisyen

2

Osman Nuri CENGİZ

Elektrik Teknikeri

Tekniker

3

Orhan AVCI

Memur

Memur

                    Doğrudan Temin Birimi

1

Ahmet MESTAN

Mob. Dek. Öğrtm.

Teknisyen

2

Mehmet KARADEMİR

Memur

Memur

                    Bütçe Planlama Birimi

1

Esma Müjgân EKİCİ AKSAZ

Bilgisayar İşlt.

Memur

2

Alaattin ALTUN

Bilgisayar İşlt.

Bilgisayar İşlt

 

BEKÇİ

 

 

1

Abdullah DARI

Bekçi

Bekçi

  Simav MEKSİS-Aıza Grubu
 
 
1

Selçuk KAYA

Tekniker/Simav Tekniker/Simav
2 Ahmet AKTAN

Teknisyen/Simav

Teknisyen/Simav
3 Abdullah DEMİR

Teknisyen/Simav

Teknisyen/Simav
4 Halil UYANIK

Teknisyen/Simav

Teknisyen/Simav
5 Oruç Aras

Teknisyen/Simav

Teknisyen/Simav
6 Murat KOÇER

Teknisyen/Simav

Teknisyen/Simav
7 Mehmet Ali ÖZEN

Teknisyen/Simav

Teknisyen/Simav
  NİTELİKLİ PERSONEL  

 

1 Aziz GÜLER Boyacı-İnşaat Ustası

 

2 Burak KARAÇAMUR Marangoz

 

3 Bülent UÇAR Marangoz

 

4 Ekrem DUMAN Operatör

 

5 Erkan DUMAN Boyacı-İnşaat Ustası

 

6 Hakkı TEKMEN Sıhhi Tesisat

 

7 Hasan KISA Marangoz

 

8 Hüseyin KİPİR Marangoz

 

9 Hüseyin ÖZYİĞİT Elektrikçi

 

10 İbrahim Hakkı TÜZÜNER Elektrikçi

 

11 Mehmet KÖSE Kaynakçı-Metal İşleri

 

12 Mikail SELVİ Elektrikçi

 

13 Murat YÜKSEL Boyacı-İnşaat Ustası

 

14 Mustafa ÇAKIR Boyacı-İnşaat Ustası

 

15 Salih ÖZEL Marangoz

 

16 Sedat ÖZTÜRK Marangoz

 

17 Yusuf ÖZİLDAM PVC Ustası

 

  PARK BAHÇE İŞLERİ   

 

1

Cüneyt AYDUT

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
2

Hüseyin SAYAR

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
3

Mehmet ÖZ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
4

Halil ÖZYİĞİT

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
5

Tayfun ÇINAROĞLU

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan

6

Musa SÜMER

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
7

Recep AYGIT

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
8

Mehmet EMEKSİZ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
9

Üsref COŞKUN

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
10

Muhammet İPEK

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
11

İhsan ATIŞ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
12

Mevlüt GÜLER

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
13

Muhammet Ali SAYAR

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
14

Özgür YILMAZ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
15

İbrahim YILMAZ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
16

Ahmet ÖZDEMİR

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
17

Bekir GÜRELİ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
18

İbrahim Ethem ÖZAYDIN

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
19

Beytullah GENÇ

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
20

Ramazan TÜRKER

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
21

Kazım TÜRKER

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
22

Tayfun KARA

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
23

Kamil KARACA

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
24

İdris YÜKSEL

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
25

Mücahit ÇELİK

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
26

Kazım ÖZER

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
27

Resül ÖZBİLEN

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
28

Celil UÇAR

Park-Bahçe/Bahçivan Park-Bahçe/Bahçivan
Son Güncelleme Tarihi: